.

MSA SFP 40 KM DWDM LC XCVR 1GIG

MSA SFP 40 KM DWDM LC XCVR 1GIG

HUF 719.10

Az összeg
Készleten

Add On MSA-Comp 1000 Base-DWDM TAA Xcvr.SFP-1 GB-DW55-40-AO Add On MSA-Comp 1000 Base-DWDM TAA Xcvr.Add On MSA-Comp 1000 Base-DWDM TAA Xcvr Repeater / Készülék.felhasználói kézikönyv.Add On MSA-Comp 1000 Base-DWDM TAA Xcvr.SFP-1 GB-DW55-40-AO Add On MSA-Comp 1000 Base-DWDM TAA Xcvr.Add On MSA-Comp 1000 Base-DWDM TAA Xcvr Repeater / Készülék.felhasználói kézikönyv.Add On MSA, valamint TAA Megfelelő 1000 Base-DWDM 100 GHz SFP Adó (SMF, 1533.47 nm-es, 40 km, LC, DOM).

A deklarált jellemzők